Krajalnica pod zabudowe

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i miękkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasy Krajalnica została wyprodukowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Produkty z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich moc. Inne elementy zostały przeprowadzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wybiera się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.