Krajalnica najtaniej

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w czystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny pracownik może stać szybko wdrożony w inne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do zrealizowania w bliskim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są też części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie wiąże się z wielu elementów, jakie potrafią stać wyszczególnione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.